Pomoc

Na tej stronie będziemy umieszczać rozwiązania ewentualnych problemów na jakie mogą natrafić kupujący w naszym sklepie.

 

Pytanie: Gdzie należy podać imię dziecka (datę) jakie ma być umieszczone na świecy lub szatce?

Odpowiedź: Wszelkie dane potrzebne do wypisania na świece należy podać na końcu procesu zakupu w oknie w tym "Dodaj komentarz do zamówienia"

Pytanie: Gdzie znajdę NUMER KONTA potrzebny do przelewu?

Odpowiedź: Numer konta jest podany w e-mailu potwierdzającym zamówienie (na końcu wiadomości). UWAGA!!! proszę nie wpłacać pieniędzy jeżeli nie dostali Państwo potwierdzenia złożenia zamówienia.

Wszelkie zapytania można kierować na  e-mail:

e-mail: bok@chrzest-joanna.pl

Produkty i akcesoria do chrztu to oferta naszego sklepu. Oferujemy świece do chrztu, najbardziej popularna jest świeca z imieniem i datą, oraz idealne na prezent świece na rocznicę śluby. Nasze świece ślubne przypadną do gustu każdemu klientowi a zwłaszcza świeca do komunii, to hit sprzedaży. Jeżeli czeka Cię komunia święta świece z naszego sklepu idealnie sprawdzą się na uroczystości. Najbardziej popularne produkty w ofercie naszej firmy, to świece ślubne oraz robiona na rzyczenie klienta świeca urodzinowa. Oprócz świec w naszej ofercie znajduje się zestaw do chrztu i wyjątkowe świece okolicznościowe. Przy zakupach hurtowych świece gromnice dostępne są w promocyjnej cenie. Zapraszamy do zakupów i kontaktu, nasi pracownicy udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.